Nazwa ulicy Brzozowej pochodzi od drzewa brzozy, które w przeszłości rosły wzdłuż tej ulicy. Brzozy były popularnymi drzewami w Polsce i często sadzono je wzdłuż dróg i ulic. Nazwa ta jest stosunkowo częsta w Polsce i występuje w wielu miastach.

Kody pocztowe: Bieruń, Brzozowa

Bieruń - kody pocztowe dla ulicy Brzozowa.

Bingo! Ulica Brzozowa w mieście Bieruń ma kod pocztowy 43-150.

43-150
Jan Przykładowy
Brzozowa 1
43-150 Bieruń

» inne ulice na literę B

W PolsceBrzozowa – część wsi Przysypka w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. włocławskim, w gminie Chodecz Brzozowa – wieś w woj. lubelskim, w pow. opolskim, w gminie Wilków Brzozowa – osada w woj. lubelskim, w pow. ryckim, w gminie Ułęż Brzozowa – wieś w woj. lubuskim, w pow. sulęcińskim, w gminie Krzeszyce Brzozowa – wieś w woj. małopolskim, w pow. tarnowskim, w gminie Gromnik Brzozowa – wieś w woj. mazowieckim, w pow. ostrołęckim, w gminie Kadzidło Brzozowa – przysiółek wsi Steblów w woj. opolskim, w pow. kędzierzyńsko-kozielskim, w gminie Cisek Brzozowa – wieś w woj. podlaskim, w pow. monieckim, w gminie Jaświły Brzozowa – wieś w woj. świętokrzyskim, w pow. opatowskim, w gminie Tarłów Brzozowa – wieś w woj. świętokrzyskim, w pow. staszowskim, w gminie Połaniec Brzozowa – wieś w woj. świętokrzyskim, w pow. włoszczowskim, w gminie SeceminBrzozowa –gromada w powiecie opatowskim Brzozowa – gromada w powiecie tarnowskimZobacz teżBrzozowa Gać, Brzozowa Wólka
cały artykuł
Bieruń Brzozowa

*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2024 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 18.207.129.175 · 2024-03-05 15:03 [0.004260778427124 ms]