Osiedle Wygoda to nazwa ulicy, która pochodzi od słowa "wygoda", czyli wygodne i komfortowe warunki życia. Nazwa ta może odnosić się do różnych aspektów, takich jak dostępność do sklepów, szkół, parków, czy też dobrej infrastruktury drogowej i komunikacyjnej. W zależności od miasta, ulica ta może mieć różne cechy charakterystyczne, ale zawsze będzie kojarzyć się z wygodą i komfortem.

Kody pocztowe: Bieruń, Osiedle Wygoda

Bieruń - kody pocztowe dla ulicy Osiedle Wygoda.

Bingo! Ulica Osiedle Wygoda w mieście Bieruń ma kod pocztowy 43-150.

43-150
Jan Przykładowy
Osiedle Wygoda 1
43-150 Bieruń

» inne ulice na literę O

Podział administracyjny Warszawy – podział Warszawy na jednostki administracyjne podległe władzom miasta. Pierwszy podział nastąpił po likwidacji odrębności warszawskich jurydyk na mocy Prawa o miastach włączonego do Konstytucji 3 maja w 1791 roku, kiedy zlikwidowano podział na Starą i Nową Warszawę, a zjednoczone miasto podzielono na siedem cyrkułów. Podział na cyrkuły obowiązywał do 1916 roku, przy czym ich układ i liczba zmieniały się. Przez większość tego czasu nie nosiły one nazw i były tylko numerowane. Od 2002 roku, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy warszawskiej miasto stołeczne Warszawa jest gminą mającą status miasta na prawach powiatu w województwie mazowieckim. Warszawa podzielona jest na 18 dzielnic (pomocniczych jednostek administracyjnych).
cały artykuł
Bieruń Osiedle Wygoda

*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2023 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 3.80.4.147 · 2023-12-07 07:12 [0.0050280094146729 ms]