Kody pocztowe: Nowe Kramsko

Nowe Kramsko ma 17 ulic.

· Chrobrego Bolesława · Dudzińskiego · Gromadzka · Grunwaldzka · Karolewo · Konstytucji 3 Maja · Kopernika Mikołaja · Kręta · Krótka · Księdza Dudzińskiego · Łąkowa · Lotnicza · Nowa · Podgórna · Polna · Powstańców Wielkopolskich · Szkolna

Nowe Kramsko

Nowe Kramsko (niem. Neu Kramzig) – wieś w Polsce, położona w województwie lubuskim, w powiecie zielonogórskim, w gminie Babimost, nad Jeziorem Wojnowskim, 34 km od Zielonej Góry.
W latach 1975–1998 wieś administracyjnie należała do województwa zielonogórskiego.
W Nowym Kramsku znajduje się Port lotniczy Zielona Góra-Babimost, Zespół Edukacyjny w Nowym Kramsku (w którego skład wchodzą szkoła podstawowa oraz przedszkole wraz z oddziałem w Starym Kramsku), Ochotnicza Straż Pożarna.
Według danych urzędu gminy Babimost, sołectwo ma powierzchnię 4560,51 ha i 867 mieszkańców.
*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2024 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 100.28.0.143 · 2024-07-24 06:77 [0 ms]