Kody pocztowe: Pawonków

Pawonków ma jeden kod pocztowy dla całej miejscowości.

Kod pocztowy: 42-772

Pawonków

42-772
Jan Przykładowy
Przykładowa 1
42-772 Pawonków

Pawonków

Pawonków (niem. Pawonkau) – wieś w Polsce, położona w województwie śląskim, w powiecie lublinieckim, w gminie Pawonków, na Górnym Śląsku.
W latach 1975–1998 wieś administracyjnie należała do województwa częstochowskiego.
Wieś jest siedzibą gminy Pawonków.
W okresie międzywojennym w miejscowości stacjonowała placówka Straży Granicznej I linii „Pawonków”.
Na terenie Pawonkowa znajdują się: Urząd Gminy w Pawonkowie Publiczna Szkoła Podstawowa Publiczne Przedszkole im. Pluszowego Misia Posterunek Policji Urząd Pocztowy Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej ARKADIA Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, rok założenia 1922 Ludowy Klub Sportowy "Orzeł" Pawonków Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Katarzyny Tłocznia olejów roślinnych AP Trans Energy stacja kolejowa Pawonków
*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2024 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 100.28.132.102 · 2024-06-15 17:66 [0 ms]