Kody pocztowe: Płazów

Płazów ma 11 ulic.

 GKMPS 

A może chodziło o ulicę Płazów?

Znamy 17 miejscowości, w których jest ulica Płazów.
pokaż te miejscowości →

· Generała Karola Świerczewskiego · Generała Władysława Sikorskiego · Kopernika Mikołaja · Kościelna · Kościuszki Tadeusza · Mickiewicza Adama · Piaskowa · Płazy · Sikorskiego Władysława · Świerczewskiego Karola · Szkolna

Płazów

Płazów – wieś (dawniej miasto) w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie lubaczowskim, w gminie Narol. Leży na pograniczu Płaskowyżu Tarnogrodzkiego i Równiny Biłgorajskiej, u podnóża krawędzi Roztocza Wschodniego. Przez wieś przepływa potok Lubówka, dopływ rzeczki Wirowa, uchodzącej do Tanwi. Płazów uzyskał lokację miejską w 1614 roku, zdegradowany około 1815 roku, należał do starostwa niegrodowego lubaczowskiego na początku XVIII wieku.
W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa przemyskiego.
*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2024 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 100.28.132.102 · 2024-06-15 17:66 [0 ms]