Kody pocztowe: Przędzel

Przędzel ma 11 ulic.

· 3 Maja · Armii Krajowej · Błonie · Małki · Mickiewicza Adama · Nowe Osiedle · Nowowiejska · Rudnicka · Słowackiego Juliusza · Szkolna · Ulanowska

Przędzel

Przędzel – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie niżańskim, w gminie Rudnik nad Sanem. Wieś leży w dolinie Sanu nad rzeczką Stróżanka przy drodze krajowej nr 77 pomiędzy Rudnikiem (odległość drogowa 6 km) i Niskiem (7 km).
Miejscowość jest siedzibą rzymskokatolickiej parafii MB Bolesnej należącej do dekanatu Rudnik nad Sanem, w diecezji sandomierskiej.
W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa tarnobrzeskiego.
*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2024 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 3.236.143.154 · 2024-06-24 22:66 [0 ms]