Kody pocztowe: Siemień

Siemień ma jeden kod pocztowy dla całej miejscowości.

Kod pocztowy: 21-220

Siemień

21-220
Jan Przykładowy
Przykładowa 1
21-220 Siemień

A może chodziło o ulicę Siemień?

Znamy 6 miejscowości, w których jest ulica Siemień.
pokaż te miejscowości →

Siemień

Siemień – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie parczewskim, w gminie Siemień. Leży przy ujściu Piwonii do Tyśmienicy.
Wieś szlachecka położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie lubelskim województwa lubelskiego.
W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa bialskopodlaskiego.
Miejscowość jest sołectwem siedzibą gminy Siemień oraz rzymskokatolickiej parafii Przemienienia Pańskiego. Według Narodowego Spisu Powszechnego z roku 2011 wieś liczyła 590 mieszkańców.
W miejscowości działało Państwowe Gospodarstwo Rybackie Siemień, obecnie przekształcone w Gospodarstwo Rybackie Siemień Sp. z o.o., jedno z największych przedsiębiorstw tego typu w regionie o powierzchni stawów ponad 800 ha. Drugim dużym zakładem działającym w tej miejscowości jest Zakład Produkcji Tkanin Sp z o.o.
*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2024 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 3.238.121.7 · 2024-07-20 15:77 [0 ms]