Kody pocztowe: Zabłudów

Zabłudów ma jeden kod pocztowy dla całej miejscowości.

Kod pocztowy: 16-060

Zabłudów

16-060
Jan Przykładowy
Przykładowa 1
16-060 Zabłudów

A może chodziło o ulicę Zabłudów?

Znamy 2 miejscowości, w których jest ulica Zabłudów.
pokaż te miejscowości →

Zabłudów

Zabłudów (biał. ???????? – Zabłudau, jid. ???????????? – Zabludowe) – miasto w woj. podlaskim, w powiecie białostockim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Zabłudów. Miasto zaliczane jest do aglomeracji białostockiej.
Według danych z 1 stycznia 2018 Zabłudów liczył 2476 mieszkańców.
Miejscowość jest siedzibą parafii: rzymskokatolickiej – Świętych Apostołów Piotra i Pawła, należącej do metropolii białostockiej, archidiecezji białostockiej, dekanatu Białystok - Dojlidy; prawosławnej – Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy, należącej do diecezji białostocko-gdańskiej, dekanatu Białystok.
*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2024 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 100.28.227.63 · 2024-06-15 05:66 [0 ms]