Kody pocztowe: Zaklików

Zaklików ma jeden kod pocztowy dla całej miejscowości.

Kod pocztowy: 37-470

Zaklików

37-470
Jan Przykładowy
Przykładowa 1
37-470 Zaklików

A może chodziło o ulicę Zaklików?

Znamy 1 miejscowość, w której jest ulica Zaklików.
pokaż te miejscowości →

Zaklików

Zaklików (hebr. ????????) – miasto w województwie podkarpackim, w powiecie stalowowolskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Zaklików. Położony na Równinie Biłgorajskiej w północnej części Kotliny Sandomierskiej. Liczy obecnie ok. 3000 mieszkańców.
Miejscowość lokowana w XVI w. jako miasto, do dziś zachowała małomiasteczkowy układ urbanistyczny z rynkiem w centrum i siecią prostopadle ułożonych uliczek. Od założenia do 1975 r. Zaklików położony był w województwie lubelskim (powiat janowski, powiat kraśnicki), następnie z województwem tarnobrzeskim, a od 1999 roku z województwem podkarpackim, którego jest najdalej na północ wysuniętym miastem.
*informacje oznaczone Wiki pochodzą w Wikipedii. Informacje oznaczone AI zostały wygenerowane lub dopasowane dla Ciebie przez sztuczną inteligencję. Informacje powinny być prawdziwe, ale traktuj je z dystansem. Niech to będzie zabawa! Dane do mapy pochodzą z OSM i zostały przygotowane automatycznie. Kody TERYT pochodzą z GUS. Kody pocztowe, nazwy miast i ulic zostały przygotowane z oficjalnych danych. Do danych z Wikipedii, OSM i AI masz dostęp bezpośrednio w aplikacjach pakietu Firma 365. Dowiedz się więcej i wykorzystaj AI w swojej firmie!
© Studio JZK, 1992-2024 · Wszelkie prawa zastrzeżone.
· 100.28.0.143 · 2024-07-24 05:77 [0 ms]